![The Amazin Spider-Man 2 Oyunu Çıkış Videosu Geldi!](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-01:41/The Amazin Spider-Man 2 Oyunu Çıkış Videosu Geldi!.jpg)
Uzun zamandan beri beklenen The Amazin Spider-Man 2 filmi geçtiğimiz günlerde beyaz perde ile buluştu. Filmin beyaz perde ile buluşu ile birlikte The Amazin Spider-Man 2 oyununun çıkış videosu da gelerek oyun dünyasını yalnız bırakmadı.
Her Örümcek Adam filmlerinden sonra mutlaka bir oyunu da piyasaya sürülüyor.25 Nisan‘da izleyicilerle buluşan,yönetmenliğini Marc Webb‘in yapmış olduğu The Amazing Spider-Man 2 filmi oldukça beğeni toplamış durumda.Örümcek Adam 2‘nin oyununda ki kötü karakterler ise Elecktro,The Green Goblin,Black Cat ve Kingping gibi isimler oluyor.
Şimdiden çok konuşulan Örümcek Adam 2 oyunu PC,PS3,PS4,Xbox 360 ve Xbox One platformları için oyuncularla buluşuyor.İşte Örümcek Adam 2 oyununun çıkış videosu,iyi seyirler.
Nokia’nın yeni CEO’su Kim Oldu?