![Niksar Belediyespor Çarşamba Çıkmazından 3 Puanla Çıktı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-22:40/Niksar Belediyespor Çarşamba Çıkmazından 3 Puanla Çıktı.jpg)
Bölgesel Amatör Lig 12.Grupta Çarşamba spor ile Niksar Belediye spor arasındaki maç zorlu geçti. Niksar Belediye spor, Çarşamba Stadı’ndaki mücadelede ilk yarıda bulduğu gol ile 3 puan çıkarmayı başardı.
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup’ta Kemal İşlemek’in attığı golle Niksar ilk yarıda 1-0 öne geçti. İkinci yarı maçta gol sesi çıkmazken, Çarşamba spor’u 1-0 yenen Niksar Belediye spor, 3 puanı hanesine yazdırarak yükselişini sürdürdü.
Zorlu deplasmandan galibiyetle dönen Niksar ekibi, aldığı bu sonuçla puanını 18’e ulaştırdı. Böylece üçüncü sıradaki yerini koruyan Niksar Belediye spor, üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.