![2021-22 EĞİTİM YILI AÇILDI](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-11:45/2021-22 EĞİTİM YILI AÇILDI.jpg)
ÜLKE GENELİNDE OLDUĞU GİBİ NİKSAR’DADA 2021-22 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AÇILDI. ÖĞRENCİLERE, ÖĞRETMENLERE, EĞİTİM ORDUSUNA, VELİLERE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN. BAŞARILAR DİLERİZ.
YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE
YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ
ÜLKE GENELİNDE OLDUĞU GİBİ NİKSAR’DADA 2021-22 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI AÇILDI. ÖĞRENCİLERE, ÖĞRETMENLERE, EĞİTİM ORDUSUNA, VELİLERE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN. BAŞARILAR DİLERİZ.
YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE
YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ