![YUSUF BEYAZIT’IN 10 OCAK MESAJI](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:01/YUSUF BEYAZIT’IN 10 OCAK MESAJI.jpg)
Ak Parti Tokat Milletveki Yusuf Beyazıt 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
Beyazıt “Tokatımızın tanıtımı için gecesini gündüzüne katarak fedakarca görev yapan Kıymetli Basın Mensubu; Kamuoyunun haber alma hakkının karşılanması ve doğru bilgilendirilmesi noktasında, kalemleriyle ve fotoğraflarıyla fedakârca çalışmalarını sürdüren siz gazetecilerimizin Çalışan gazeteciler gününü tebrik ediyorum.” Dedi.