![Tokat’ta Mevlana Yılı 750. Vuslat Yıl Dönümü Etkinliği Düzenlecek](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-11:41/Tokat’ta Mevlana Yılı 750. Vuslat Yıl Dönümü Etkinliği Düzenlecek.jpg)
Tokat Valiliği , Konya Büyükşehir Belediyesi’nin semazen grubunun 2 Eylül’de düzenleyeceği sema programına tüm Tokatlıları davet etti.Tokat Valiliği, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Mevlana Yılı 750. Vuslat Yıldönümü dolayısıyla Konya Büyükşehir Belediyesinin semazen grubunun sema programına davet etti.
Açıklamada programın 2 Eylül Cumartesi günü saat 20.30’da Tokat Mevlevihanesinde gerçekleştirileceği belirtildi.