![Erbaaspor Kütahya’dan Çinileri Kırmadan Dönüyor](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-11:26/Erbaaspor Kütahya’dan Çinileri Kırmadan Dönüyor.jpg)
3.Lig 3.Grup’ta mücadele eden Erbaaspor, bugün Belediye Kütahyaspor’a konuk oldu
Müsabakaya hızlı başlayan Erbaaspor, 13. dakikada İbrahim Kaya’nın attığı golle 1-0 öne geçti. Ev sahibi ekip 28. dakikada Can Vural’ın golüyle skoru eşitledi ve ilk yarı 1-1 sona erdi. İkinci yarıda her iki takım da gol bulamadı. Müsabaka 1-1 beraberlikle tamamlandı. Erbaaspor bu sonuçla deplasmanda çıkarttığı 1 puanla ligde 2. sıradaki yerini korudu.