![TOKATLILAR BİRBİRİNİ BU YÜZDEN ŞİKAYET EDİYOR](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-19:42/TOKATLILAR BİRBİRİNİ BU YÜZDEN ŞİKAYET EDİYOR.jpg)
Tokat’ta havalar soğudu. Vatandaş kombisinin derecesini yükseltti. Ekonomik gerekçelerden ötürü kombisini yakmayan yaksa da çok düşük oranda tutanlar da oldu. Hayat pahalılığı altında ezilen birçok vatandaş, doğal gaz faturasının yüksek gelmesinden endişe ettiği için böyle bir düşünce içine girdi. Bazı hukukçular, kat maliklerinin kombi yakmayan komşusuna karşı dava açabileceğini söylerken, bazı hukukçular da bu meselenin kanuni bir yönünün ve yasal dayanağının olmadığını söyledi.