![Niksar’da Tokat – Ordu ve Niksar – Akkuş Karayolu Toplantısı Gerçekleştirildi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-02:21/Niksar’da Tokat – Ordu ve Niksar – Akkuş Karayolu Toplantısı Gerçekleştirildi.jpg)
Niksar’da önemli bir karayolu çalışması için istişare toplantısı yapıldı.Ünye-Akkuş Niksar yolu ve Tokat-Ordu yol ağı Niksar’da gerçekleşen toplantıda masaya yatırıldı.
Tokat Valisi Numan Hatipoğlu başkanlığında, Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen, Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Tokat Milletvekillleri Yusuf Beyazıt ve Cüneyt Aldemir, Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürü Rıfat Silov ile Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Ünye, Akkuş, Kumru, Korgan ve Mesudiye Belediye Başkanları katıldı.
Av. Yusuf Beyazıt Anayasa Komisyonu Başkanı Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt toplantı sonrasında, yaptığı açıklamada ”Yeni yollar ve altyapı ile güvenli,konforlu ve kesintisiz ulaşım için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” diyerek; ”Karadeniz’i Akdeniz’e bağlayacak ve şehrimizin gelişmesine fayda sağlayacak Niksar-Akkuş-Ünye yolu ile şehrimizdeki bağlantı yolları ilgili istişarelerde bulunduk.” açıklamasını yaptı.
Toplantı ile ilgili Tokat Valiliği’nden yapılan açıkalamada şu ifadelere yer verildi: ‘’İlçelerimize ve bölgemize daha iyi bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. Valimiz Numan Hatipoğlu başkanlığında, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve kurum müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda yollarımızın iyileştirilmesi ve altyapı projeleri ele alındı.’’