![Niksar Gürçeşme’de Fidan Dikimi Etkinliği Düzenlendi](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-04:48/Niksar Gürçeşme’de Fidan Dikimi Etkinliği Düzenlendi.jpg)
Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “100. Yıl Eğitim Ormanı” projesi kapsamında, Gürçeşme Şehit Yılmaz Dağcı İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından fidan dikimi etkinliği düzenledi.
Etkinliğe Kaymakam Ekrem Çeçen, Gürçeşme Belediye Başkanı Mehmet Çorak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Şerifler ve öğrenciler katıldı.
Öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde fidanları toprakla buluşturdu. Daha sonra Kaymakam Çeçen, Gürçeşme Şehit Yılmaz Dağcı İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğretmenlerle görüştü.