![Erbaa Belediye Başkanı, atık toplama kampanyası ödül törenine katıldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-18:41/Erbaa Belediye Başkanı, atık toplama kampanyası ödül törenine katıldı.jpg)
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Sıfır Atık Kampanyası kapsamında topladıkları atıklarla dizüstü bilgisayar ödülü kazanan Kuruçay İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti. Öğrencileri tebrik eden Başkan Karagöl, öğretmen ve yöneticilere teşekkür etti.
Başkan Karagöl, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, çocukların çevre bilinci ve doğa sevgisiyle büyümesinin önemine değindi. Erbaa Belediyesi tarafından düzenlenen atık toplama kampanyalarında ödül alan ilkokuldaki öğrencileri ziyaret eden Başkan Karagöl, temiz bir çevre ve doğa için çalışan çocukları kutladı.