![KURTULUŞ YÜCER’E, MİLLİ TAKIMDA ONURLU GÖREV](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-19:20/KURTULUŞ YÜCER’E, MİLLİ TAKIMDA ONURLU GÖREV.jpg)
Niksar Belediyespor Antrenörü Kurtuluş Yücer’e, Taekwondo Fedarasyonu tarafından Milli Takım Antrenörlüğü görevi verildi.
Niksar Taekwondo Sporunun öncülerinden Niksar Belediye spor Antrenörü Kurtuluş Yücer`e, 06-09 TEMMUZ 2023 tarihleri arasında Ankara`da düzenlenecek, 10. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda Taekwondo Fedarasyonu tarafından Milli Takım Antrenörlüğü görevi verildi.
Antrenör Yücer, yaptığı açıklamalarda şunları ifade etti; “beni, bu göreve layık gören başta Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, beye çok teşekkür ediyorum. Sürekli bizlere destek olan; Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Haşim Eğer Niksar Belediye Başkanımız Sayın Özdilek Özcan, İlçe Müdürümüz Sayın Hakan Arslan beylere, şahsım ve Niksar Taekwondo camiası adına şükranlarımı sunuyorum”.