![YUSUF BEYAZIT’IN KADİR GECESİ MESAJI](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:35/YUSUF BEYAZIT’IN KADİR GECESİ MESAJI.jpg)
Ak Parti Tokat Milletvekili adayı Yusuf Beyazıt “Kadir Gecesi” dolayısıyla mesaj yayınladı.
Beyazıt “Bin aydan hayırlı olduğu müjdelenen, kitabımız Kur’an-ı Kerim’in nazil olduğu Kadir Gecemizi tebrik ediyor,Sonsuz hikmetle dolu bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum
Kıymetli Büyüklerim,Sevgili Kardeşlerim
Senenin kalbi Ramazan, Ramazanın kalbi Kadir Gecesidir. Türkiye Yüzyılı Vizyonu ile ülkemizin geleceğini, huzur ve güven içinde inşa etmeye kararlı adımlar ile ilerlerken Bu kıymetli günde Niksarımızda siz değerli hemşehrilerimle buluşacağım
Leyle-i Kadirimiz mübarek olsun.” ifadelerini kullandı.