![Ecren ve Volkan’ın En Mutlu Günü](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-00:43/Ecren ve Volkan’ın En Mutlu Günü.jpg)
Tokat İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ali Çakırtaş’ın kızı Ecren ile Volkan Çarşambalı çifti bugün dünya evine girdi.
Tokat Belediye Nikah Salonunda yapılan Sinem ve Tarık çiftinin nikahını Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu kıydı.Nikahtan sonra açıklama yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, ‘’Tokat İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ali Çakırtaş’ın kızı Ecren ile Volkan Çarşambalı kardeşlerimizin nikah akitlerini gerçekleştirdik. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diler, Çakırtaş ve Çarşambalı ailelerini tebrik ederim.’’ dedi.