![TEMA Tokat Şubesi Tokat TSO’yu Ziyaret Etti](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:29/TEMA Tokat Şubesi Tokat TSO’yu Ziyaret Etti.jpg)
TEMA Vakfı Tokat Şube Başkanı Oğuzhan Aydın ve gönüllüleri, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası’nı (Ticaret ve Sanayi Odası Tokat) ziyaret etti.
Ziyarette TEMA’nın çevreye ve doğaya yönelik çalışmaları hakkında bilgi veren Şube Başkanı Aydın, TEMA gönüllüleriyle birlikte TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gökdere’ye nar fidanı hediye etti.
Kurumlar arası işbirliğine önem verdiklerini dile getiren Başkan Gökdere de nar fidanı hediyesi ve ziyaretleri için TEMA Tokat Şubesi Başkanı Oğuzhan Aydın ve TEMA Gönüllülerine teşekkür etti.