![UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEYE DEVAM](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-22:44/UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEYE DEVAM.jpg)
Tokat Valiliği tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan operasyon kapsamındaki açıklaması;
“Tokat İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar sonucunda Tokat İl merkez ilçesi Çamlıbel beldesinde bir işyeri e yapılan aramada (100) gr, Kubar Esrar, (2) gr reçine esrar, (1) adet 9 mm çapında ruhsatsız Tabanca (2) adet şarjör, ve (94) adet 9mm çapında Tabanca fişeği ele geçirilmiştir. Şüpheli şahıs ile ilgili adli işlemlere başlanmış olup uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyonlara aralıksız devam edecektir.
Kamu oyuna saygıyla duyurulur.” şeklinde açıklama yapıldı.