Reşadiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Reşadiye Kaymakamlığı’nın koordinasyonunda düzenlenen tiyatro etkinliğinde, ilçenin anaokulu ve ilkokul öğrencileri çocuk oyunuyla buluşturuldu. Reşadiye Halk Eğitimi Merkezi’nde gerçekleşen etkinlik kapsamında, Reşadiye Anaokulu 5 yaş grubu öğrencileri ve merkez ilkokullarının 1-2. sınıf öğrencileri “Sihirli Orman” isimli çocuk tiyatrosu gösterisini izledi. Oyunda çocuklara doğa sevgisi kazandırılırken, teknolojinin doğru kullanımı konusunda da farkındalık sağlanmaya çalışıldı.