![Samsun’da hırsızlık şüphelisi 2 kişi yakalandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-00:39/Samsun’da hırsızlık şüphelisi 2 kişi yakalandı.jpg)
SAMSUN (AA) – Samsun’un Tekkeköy ilçesinde otomobil tamirhanesinden hırsızlık yapan 2 kişi yakalandı.
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu ekipleri, Tekkeköy’de bulunan bir otomobil tamirhanesinden değerli eşyaları çalan şüphelilerin bulunması için çalışma başlattı.
Canik ilçesinde 2 şüphelinin evine operasyon düzenleyen ekipler, yaptıkları aramada 3 dizüstü bilgisayar, 3 akü, araç yıkama makinesi ile araç tamirinde kullanılan çeşitli aletler ele geçirdi.
Şüpheli Y.Ü. ve İ.Ü. gözaltına alındı.