![Vali Hatipoğlu ve Başkan Eroğlu, ModernTeks’in 1’inci Yılını Kutladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-13:58/Vali Hatipoğlu ve Başkan Eroğlu, ModernTeks’in 1’inci Yılını Kutladı.jpg)
Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kentin gelişimine katkı sağlayan esnaf ve fabrikaları ziyaret etmeye devam ediyor.
Tokat’ımızın geleceğini dokuyoruz diye sözlerine başlayan Başkan Eroğlu şöyle konuştu: ‘’Tokat’ımızın gelişimine ve büyümesine katkı sağlayacak, yeni istihdam alanlarını artırmak amacıyla dün olduğu gibi bundan sonra da tüm heyecanımızla çalışmaya devam edeceğiz.Şehrimizde istihdama kapı aralayan ve bugün kuruluşunun 1. yıl dönümünde bizleri de misafir eden “ModernTeks” yöneticilerini ve çalışanlarını tebrik eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim. ‘’