![Niksar ve Çamiçi Yaylası Su Şebekesi İş Başlama Töreni Gerçekleştirildi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:33/Niksar ve Çamiçi Yaylası Su Şebekesi İş Başlama Töreni Gerçekleştirildi.jpg)
Niksar merkez ve Çamiçi Yaylası’na yapılacak içme suyu şebekesinin iş başlama töreni gerçekleştirildi.
Törene Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt, Erbaa Kaymakamı İsmail Altan Demirayak, Ak Parti İl Başkanı Ali Özer, AK Parti İlçe Başkanı Semih Tepebaşı ve vatandaşlar katıldı.
Belediye Başkanı Özcan, projenin uzun yıllardır hayali olduğunu ifade ederek, bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Milletvekili Yusuf Beyazıt da altyapı yatırımlarının önemine değinerek, içme suyu şebekesinin Niksar için hayati önem taşıdığını söyledi.
İçme suyu projesi için yoğun uğraş verdiklerine değinen Başkan Özcan “Projemiz uzun yıllardır hayalimizdi. Kamuoyunda tartışılan bu proje için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Su şebekesi Niksar için büyük önem taşıyor.” dedi.
Milletvekili Yusuf Beyazıt Altyapı yatırımlarının gözle görünmediğini fakat belediyelerin en önemli yatırımlarından olduğuna değinerek, “Altyapı yatırımları görünmese de önemlidir. İçme suyu şebekesi, Niksar’ın geleceği açısından hayati önem arz etmektedir. Su hakkı her insanın en temel hakkıdır.” dedi.
Protokol konuşmalarının ardından tören, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
Haber/Fotoğraf: Mehmet Aydoğdu/Ceyda Yılmaz