![İran Heyeti 57 Yıllık Gazeteyi Ziyaret Etti](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-00:15/İran Heyeti 57 Yıllık Gazeteyi Ziyaret Etti.jpg)
Niksar 7. Altın Ceviz festivali etkinliğine katılmak üzere Niksar ziyareti gerçelşeitiren İran heyeti etkinlikler çerçevesinde Niksar’ın Tarihi ve Turistik bölgelerini ziyaret ettiler.
Tuyserkan Valisi Hüseyin Eşrafi, Tuyserkan Belediye Başkanı Muhammet Hüseyin Pur, Tuyserkan Ticaret Odası başkanı, Abdullah Ghameri, Tuyserkan Tarım Müdürü Masaud Akberi, Hamedan Eyaleti Tic Odası Yön. Kur. Üyesi Naser Ghanbari, Hamedan Eyaleti Tic Odası Yön. Kur. Üyesi Momonali Khazafi, Hamedan Eyaleti Tic Odası Yön. Kur. Üyesi Yousof Khazae, Niksar Belediyesi Kültür Müdürü Celal Şahin, Tercüman Ebru Erdem Yeşil Niksar Gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ettiler.
Ziyarette gazete sahibi Cemalettin Bilgin karşıladı, kısa bir sohbet ve tanışmadan sonra Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacak olan toplantı için gazeteden ayrıldılar.