![Yeşil Sahalarda Beklenmeyen Yumruk, Şimşek Gibi Suratta Patladı!](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-22:41/Yeşil Sahalarda Beklenmeyen Yumruk, Şimşek Gibi Suratta Patladı!.jpg)
MKE Ankaragücü ile Çaykur Rizespor, Eryaman Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşma 1-1 sona ererken mücadelenin bitiş düdüğünün ardından MKE Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Halil Umut Meler’e yumruk attı.
Yeşil Saha karma karış oldu!!!
MKE Ankaragücü ile Çaykur Rizespor, Eryaman Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Karşılaşma 1-1 sona ererken mücadelenin bitiş düdüğünün ardından MKE Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Halil Umut Meler’e yumruk attı.
Yeşil Saha karma karış oldu!!!