![Tokat Belediye Plevnespor Son Hazırlık Maçında Amasyaspor’a Ev Sahipliği Yapacak](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-01:37/Tokat Belediye Plevnespor Son Hazırlık Maçında Amasyaspor’a Ev Sahipliği Yapacak.jpg)
TFF 3. Lig’de mücadele eden, Tokat Belediye Plevnespor ve Amasyaspor son hazırlık maçında GOP Stadyumu’nda kozlarını paylaşacak.
TFF 3. Lig’de mücadele eden, Tokat Belediye Plevnespor ve Amasyaspor, 2023-2024 futbol sezonu öncesi son hazırlık maçında Tokat Plevnespor ile karşı karşıya gelecek.
Cumartesi günü, Tokat’ta karşılaşacak komşu ekipler, lig için artık son hazırlıklarını tamamlıyor. Tokat Belediye Plevnespor 9 Eylül’de TFF 3. Lig ekiplerinden, Nevşehir Spor Gençlik ile deplasmanda karşılaşacak. Amasyaspor ise, 9 Eylül’de Elazığ ile kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacak.