![Gökçeli Şehit Necmettin Yiğit İlköğretim Okulu Ziyareti](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-06:37/Gökçeli Şehit Necmettin Yiğit İlköğretim Okulu Ziyareti.jpg)
30 Mart 2023 Perşembe günü Gökçeli Şehit Necmettin Yiğit İlköğretim Okulu ziyaret edildi.
Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ŞERİFLER 30 Mart 2023 Perşembe günü Gökçeli Şehit Necmettin Yiğit İlköğretim okulunu ziyaret etti. Şerifler ziyaretlerinde öğrenci ve öğretmenlelei ile bir araya
geldi. Öğrencilerle sohbet ettikten sonra Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yapmış olduğu Kazanım Değerlendirme Deneme Sınavlarının analizlerini zümre öğretmenleri ve idarecilerle beraber yaptı. Gökçeli Şehit Necmettin Yiğit İlköğretim Okulu öğretmenlerini ve idarecilerini başarılarından dolayı tebrik etti. Başarılarının devamını diledi.
Haber: Sevgi ÇETİN