![KAYMAKAM AYAĞININ TOZUYLA EN UZAK KÖYLERE GİTTİ](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:30/KAYMAKAM AYAĞININ TOZUYLA EN UZAK KÖYLERE GİTTİ.jpg)
Niksar Kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Ekrem Çeçen Niksar’ın en uzak köylerine giderek çalışmaları yerinde inceledi.
Niksar Kaymamı Ekrem Çeçen ilk köy çalışmalarını yerinde görmek için Bilgili köyü, Gültepe ve Edilli köylerini ziyaret ederek Alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.
Kaymakam Ekrem çeçen ile birlikte Niksar Jandarma Komutanı j. Üst. Gökan İnce, Niksar Özel İdare Müdürü Recep Arslan ve köy muhtarları ziyarette eşlik ettiler.
Niksar kaymakamı Ekrem Çeçen Özel İdare tarafından ihalesi yapılan çalışmaları yerinde inceledikten sonra köyün ihtiyaçları konusunda köy muhtarlarından bilgi aldı.