![Denizlide ambulans ile minibüsün çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-13:04/Denizli'de ambulans ile minibüsün çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.jpg)
Denizli'de A.B. idaresindeki hasta taşıyan ambulans, Saraylar Mahallesi'ndeki Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda A.K. yönetimindeki Seyir Tepesi-İstiklal-Garaj hattında yolcu taşımacılığı yapan 20 M 0665 plakalı minibüsle çarpıştı.
Ambulansta görevli M.E. ile minibüste yolcu olarak bulunan S.Z. ve A.C. yaralandı.
Başka bir ambulansla Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi.
ETİKETLER
Denizli