![Erbaa’da Okul Alışverişi İçin Kırtasiyelerde Denetim Seferberliği Başladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:53/Erbaa’da Okul Alışverişi İçin Kırtasiyelerde Denetim Seferberliği Başladı.jpg)
Erbaa’nın çeşitli kırtasiyelerinde etiket denetimlerine başlayan zabıta ekipleri, vatandaşların yeni eğitim öğretim yılı öncesi okul ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde temin edebilmeleri amacıyla denetimleri artıracak.
Ekiplerin ilk gün itibariyle kırtasiyelerdeki denetimlerde herhangi bir uygunsuzlukla karşılaşılmadığı belirtildi. Denetimler kapsamında malzemelerin etiketleri ve son kullanma tarihleri kontrol edildi.
Erbaa Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: ‘’Yeni eğitim öğretim yılı öncesi okul ihtiyaçları için alışveriş yapacak vatandaşlarımız için ekiplerimiz kırtasiyelere yönelik etiket denetimlerine başladı. Hemşehrilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmesi için ekiplerimiz denetimlerini arttırarak sürdürecek.’’