![Üsküdar Belediyesinden veda](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-11:39/Üsküdar Belediyesi'nden veda.jpg)
Hentbolda, Avrupa Bayanlar Challange Kupası yarı final rövanş maçında deplasmanda Çek rakibi DHK Banik Most takımına 31-21 yenilen Üsküdar Belediyesi elendi.
Çek Cumhuriyeti'nin Most kentinde oynanan maçta Türk ekibi ilk yarıyı rakibi önünde 14-11 geride tamamladı. İkinci yarıda da üstünlüğü rakibine kaptıran Üsküdar Belediyesi, maçtan 31-21 yenik ayrılarak Avrupa kupalarına veda etti.
Üsküdar Belediyesi, İstanbul'da yapılan ilk maçı ise 31-27 kazanmıştı.