![Bu Dans Anadolu Ateşine İlham Veren MutluGöbüşler’e Adandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:54/Bu Dans Anadolu Ateşi'ne İlham Veren MutluGöbüşler’e Adandı.jpg)
Mutlu bir bebek dünyayı değiştirebilir. Bebeklerin mutluluktan gelen ve tamamen doğal dans hareketlerini, Anadolu Ateşi ile birlikte görsel bir şölenle sahneye taşıdık. Tüm anneler bilir; göbüşleri rahat bebekler mutlu bebeklerdir. Bebelac Gold Devam Sütü’nün yoğurttakine benzer fermantasyon teknolojisiyle bebeklerin göbüşleri rahat olur. Doğru beslenen bebekler de işte böyle mutlu göbüş dansı yapar. İyi seyirler…