![Muratpaşa Belediyespor Avantaj Yakaladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-23:03/Muratpaşa Belediyespor Avantaj Yakaladı.jpg)
İlk yarıda hücumda etkili olan Muratpaşa Belediyespor, bulduğu gollerle rakibine üstünlük sağladı ve ilk yarıyı 21-16 önde tamamladı. İkinci yarıda da kontrollü bir oyun sergileyen Türk temsilcisi, mücadeleyi 37-31 kazanarak rövanş maçı için avantaj sağladı.
İkinci karşılaşma, 11 Şubat'ta yine Antalya'da Süleyman Evcilmen Spor ve Sergi Salonu'nda oynanacak.
Salon: Süleyman Evcilmen Spor ve Sergi Salonu
Hakemler: Erdoan Vitaku (Kosova), Arsim Vitaku (Kosova)
Muratpaşa Belediyespor: Sevilay (Nejla), Olga (5), Gonca (1), Marina (8), Dorina (2), Serpil (9), Kübra (7), Perihan (1), Nurceren (2), Ayla (1), Diğdem, Olena (1)
Sokol Pisek: Vareckova (Brozova), Borovska (6), Vyhnalova (6), Luzumova (7), Janouskova (2), Stellnerova (3), Dvorakova (1), Vareckova (2), Keslerova (1), Rusfelova (1), Krouska (2), Lidova
Devre: 21-16 (Muratpaşa Belediyespor lehine)
İki dakika cezası alanlar: Olga, Perihan, Gonca, Dorina, Serpil (Muratpaşa Belediyespor)