Bazı şarkılar vardır, ansızın sizleri uzak anılara götürür. İşte bu şarkılar, o şarkılar. Badem & Özlem Tekin - Kalpsiz Arctic Monkeys - 505 Deep Purple - Soldier of Fortune Vega - Alışamadım Yokluğuna Keane - Somewhere Only We Know Tuğçe Şenoğul - Bu Rüya Değil Kaan Boşnak - Beklenen Gemi MaNga - İz Bırakanlar Unutulmaz Athena - Yalan Alan Parsons Project - Old and Wise Alice In Chains - Love, Hate, Love King Crimson - Epitaph MFÖ - Bazen Korhan Futacı ve Kara Orkestra - Ben Gene Sana Vurgunum