![Portoyu Yenip Şampiyonlar Ligine İyi Bir Başlangıç Yapan Beşiktaşla İlgili Atılan 21 Tweet](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-20:54/Porto'yu Yenip Şampiyonlar Ligi'ne İyi Bir Başlangıç Yapan Beşiktaş'la İlgili Atılan 21 Tweet.jpg)
Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda ilk maçına çıkan temsilcimiz Beşiktaş, deplasmanda Porto'yu 3-1 mağlup ederek devler ligine mükemmel bir başlangıç yaptı. Beşiktaş'a galibiyeti getiren golleri Talisca, Cenk Tosun ve Babel kaydetti. Bu sonuçla Kara Kartal, grubunda ilk haftayı lider tamamladı. Beşiktaş'ın zorlu arenadaki bu galibiyeti taraftarlarını da mutluluktan uçurdu.
İşte maçın sosyal medya yansımaları: