![Aynı Ürüne Kadınların Daha Fazla Para Verdiğini Biliyor muydunuz?](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-04:17/Aynı Ürüne Kadınların Daha Fazla Para Verdiğini Biliyor muydunuz?.jpg)
The Daily Share tarafından yayınlanan videoda aynı ürünün kadın ve erkek versiyonlarının ücret karşılaştırılması yapıldı. Kadın ürünlerinin nedensizce daha pahalı olduğuna vurgu yapılarak, Kadın Vergisi'nin gerçek olduğu söyleniyor. Bu tartışma ABD'de uzun süredir devam etmekte olup, kadınların hemen hemen her şeye daha fazla para ödediği gerçeği insana 'Neden?' dedirtiyor.
Jilet için kadınlar $1 daha fazla ödüyor
Parfüm içinse neredeyse $20 dolar daha fazla!!!
Ya nemlendirici krem?
Krem kullanmıyoruz biz zaten yeaa