![Gösteri İşini Bize Bırakın Hocam: 23 Nisanda Selam Bebek Mugo Ben Kelebek Performansı Sergileyen Minikler](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-01:12/Gösteri İşini Bize Bırakın Hocam: 23 Nisan'da 'Selam Bebek Mugo Ben Kelebek' Performansı Sergileyen Minikler.jpg)
Bu şey değil mi ya, 'Siz gösteri işini bize bırakın hocam'? 😂 23 Nisan gösterileri için hazırlık yapan 3 miniğin, 'Selam Bebek Mugo Ben Kelebek' şarkısını seslendirdikleri efsane performans sosyal medyanın gündemine düştü.
O anlar için 👇
Kapat
Bu şey değil mi ya, 'Siz gösteri işini bize bırakın hocam'? 😂 23 Nisan gösterileri için hazırlık yapan 3 miniğin, 'Selam Bebek Mugo Ben Kelebek' şarkısını seslendirdikleri efsane performans sosyal medyanın gündemine düştü.