![Deprem Bölgesinde Çalışan Görevliye Yardım Eden Minik Hayrettin’in Çabaları Şu Zor Günlerde İçinizi Isıtacak](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-19:08/Deprem Bölgesinde Çalışan Görevliye Yardım Eden Minik Hayrettin’in Çabaları Şu Zor Günlerde İçinizi Isıtacak.jpg)
Yaşadığımız felaketten, deprem bölgesinde olsun olmasın en çok çocuklar etkilendi. Deprem bölgesinde olanlar belki de hayatları boyunca unutamayacakları bir travma yaşadılar. Uzakta olanlar ise hem olan bitene anlam vermeye çalışıyor hem de bir işin ucundan tutmak istiyorlar.
Oyuncaklarını, montlarını ya da kumbaralarını göndererek bölgeye yardım etmeye çalışan çocukların haberleri hepimizi duygulandırıyor.
![Oyuncaklarını, montlarını ya da kumbaralarını göndererek bölgeye yardım etmeye çalışan çocukların haberleri hepimizi duygulandırıyor.](https://img-s1.onedio.com/id-63f7fcb1aaee7cba351516af/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-54b7cb28632d162cb7fe11689555e261b36815a4.jpg)
Havva Aydanur Ertuğrul’u, enkazdan çıktığı an aklına kitapları gelen Gürkan ile ambulansta yaşadığı dialogdan hatırlarsınız;
Depremin ilk gününden beri bölgede hizmet veren Havva Aydanur Ertuğrul yardım çalışmaları sırasında kendisine destek olan minik Hayrettin’in içimizi ısıtan bu videosunu paylaştı.
Kapat