![İyi Niyet Adı Altında Her Gün Yaşadığımız Psikolojik Şiddet ve Tacizi Açıkça Anlatan Bu Paylaşımı Mutlaka Okumalısınız!](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-19:58/İyi Niyet Adı Altında Her Gün Yaşadığımız Psikolojik Şiddet ve Tacizi Açıkça Anlatan Bu Paylaşımı Mutlaka Okumalısınız!.jpg)
Twitter'dan Buket her birimizin her gün mutlaka yaşadığı psikolojik şiddeti ve tacizi anlattı, bize de paylaşmak düştü...
Yakınlarımız ya da bizi tanımayanlar tarafından her gün, her an, her saniye garip bir şekilde eleştiriliyoruz.
Biri kilomuza takılıyor, diğeri sürdüğümüz ruja laf ediyor, öbürü hayatımızı yaşama şeklimize karışıyor. Üstelik bunu iyi niyet adı altında yapıyorlar.
Ne düşündüğümüz, ne hissettiğimiz önemsenmeden beyan edilen fikirleri dinliyoruz.
Hiç haddi olmadan yargılıyor, kendimizi yetersiz hissetmemiz için ellerinden geleni yapıyorlar. Her gün bunu mutlaka yaşıyoruz ya da bazılarımız yaşatıyoruz. Twitter'dan Buket de içindekileri döktü.