![Karabük Lider Tamamladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-20:47/Karabük Lider Tamamladı.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-54d0e8e9d479a6ed191c60d8/rev-1/w-600/h-371/f-jpg/s-e622deb04b84eadff13a381b7c8b5ee9175eeedc.jpg)
Ziraat Türkiye Kupası D Grubu son maçında Başakşehir'e konuk olan Karabükspor, 2-1 kazanarak grubunu lider tamamladı.
İstanbul'da oynanan maçın 35. dakikasında Jeremy Perbet attığı golle ev sahibi Başakşehir'i 1-0 öne geçirdi ve ilk yarı bu skorla sona erdi.
İkinci yarıda toparlanan Karabükspor, 50. dakikada Valentin Viola ile skora 1-1'lik beraberliği getirirken son dakikada sahneye çıkan Kuca, Karabükspor'u 2-1'lik üstünlüğe taşıdı.
Kalan dakikalarda başka gol olmayınca Karabükspor 2-1'lik galibiyetle puanını 13 yaptı ve grubu lider tamamladı. Başakşehir ise 9 puanla ikinci sırada yer aldı.
Sporx