![Türk Sanatçı F. Dilek Uyar National Geographic Travel Photographer 2017 Birincisi Oldu!](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-06:00/Türk Sanatçı F. Dilek Uyar National Geographic Travel Photographer 2017 Birincisi Oldu!.jpg)
Her yıl, dünyanın her yerinden gönderilen fotoğrafın yarıştığı dünyanın en kapsamlı yarışması National Geographic Travel Photographer sonuçlandı ve bu yılın 1.'si bir Türk.
1. Sanatçı sevincini, dergi yayınlanmadan, bu tweetle paylaştı :)
![1. Sanatçı sevincini, dergi yayınlanmadan, bu tweetle paylaştı :)](https://img-s3.onedio.com/id-5980725a153769800e100492/rev-0/w-600/h-266/f-jpg/s-44e8997d95c04fe928cf81d648ddea0b8fb0742f.jpg)
Her yıl, dünyanın her yerinden gönderilen fotoğrafın yarıştığı dünyanın en kapsamlı yarışması National Geographic Travel Photographer sonuçlandı ve bu yılın 1.'si bir Türk.