![Bağcılarda Son Seçime Kadar Erdoğana Oy Verdiğini Söyleyen Kadın Konuştu: Ellerim Kırılsaydı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-19:21/Bağcılar'da Son Seçime Kadar Erdoğan'a Oy Verdiğini Söyleyen Kadın Konuştu: "Ellerim Kırılsaydı".jpg)
Seçim yaklaştıkça sokak röportajları da farklı bir hal almaya başladı. Eski seçim dönemlerine göre insanlar ne istediklerini biliyor, kararsız seçmen sayısı oldukça az. İnsanlar görüşlerini, isyanlarını ya da pişmanlıklarını daha net dile getiriyor.
Bağcılar'da bir sokak röportajında oğlunun iki üniversite bitirdiği halde işsiz olduğunu dile getiren bir kadın daha önce verdiği oylardan duyduğu pişmanlığı dile getirdi.
![Bağcılar'da bir sokak röportajında oğlunun iki üniversite bitirdiği halde işsiz olduğunu dile getiren bir kadın daha önce verdiği oylardan duyduğu pişmanlığı dile getirdi.](https://img-s1.onedio.com/id-642db4a5edb8faabd601f50d/rev-0/w-600/h-329/f-jpg/s-3723a11599e52bfb46661eaeef2cae84bc0d8f92.jpg)
İşte o röportaj;
Kapat