Hayatında hiç Harry Potter serisini izlememiş insanlarımıza hayretle baktığımız o zaman, o şaşırma, o his. 1-) Hiç mi izlemedin? 2-) Saçmalıyorsun 3-) Azkaban tutsağında Şamarca Söğüt sahnesini de mi? 4-) Peki asa,uçan araba,süpürgeler falan sana bir şey çağırıştırıyor mu? 5-) Mektup sahnesini bile mi bilmiyorsun? 6-) Harry Potter saçma mı? Ölmek mi istiyorsun? 7-) Quidditch'i biliyor musun? Hayır. 8-) Seçmen şapka sana bir şeyler hatırlatıyor veya çağırıştırıyor mu? 9-) Şimdi cidden izlemedin sen yea 10-) Git az ötede yaşa. Bir de gelmiş Harry saçma diyor. Git, git