![Elmanın İçini Boşaltıp Cheesecake Koyduk Üzerinde Karamel Sos ile Harika Oldu!](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-18:49/Elmanın İçini Boşaltıp Cheesecake Koyduk Üzerinde Karamel Sos ile Harika Oldu!.jpg)
'Cheesecake'in tek kişiliği mi olur?' diye düşünürken, elmanın içine koyup biraz karamel sosla süsleyelim dedik! Süper oldu.
Elmada Cheesecake
1 S.B labne
1/4 S.B şeker
1 T.K tarçın
1 T.K vanilya
1 yumurta
2 adet elma
Labne, şeker, tarçın, vanilya ve yumurtayı iyice çırpıyoruz. Daha sonra bir kaşık ile elmanın içini boşaltıyoruz. Elmanın 2/3 ünü karışımla doldurup fırına veriyoruz. (175 derecede 25-30 dk) Üzerine bisküvi kırıntısı ve karamel sos ile servis ediyoruz. Afiyet olsun.