![Tokatta beşinci off-road yarışları yapıldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:37/Tokat'ta beşinci off-road yarışları yapıldı.jpg)
Çamiçi Yaylası sulama göleti yanında oluşturulan parkurdaki yarışlara, Tokat, Erzurum, Erzincan, Artvin, Ordu, Sivas ve Gümüşhane illerinden 70 kulüp ve 100 sporcu katıldı.
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/20220911_2_55066142_80693263_Web.jpg)
Yarışmacılar, çamur, rampa ve "cehennem çukurları" adı verilen çukurlarla zorlaştırılan parkurda mücadele etti. Yarışmacılardan bazılarının parkurlarda zorlandıkları görüldü.
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/20220911_2_55066142_80693274_Web.jpg)
Bazı etaplarda çamura saplanan araçlar, kepçe ve kurtarma araçları ile çıkarıldı. Yarışa vatandaşlar ilgi gösterdi.
Yarışın sonunda dereceye girenlere çeşitli hediyeler verildi.