![Fenerbahçe 84-66 Canik Belediyesi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-13:24/Fenerbahçe 84-66 Canik Belediyesi.jpg)
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe, Canik Belediyesi'ni 84-66 yenerek, yenilmezliğini sürdürdü.
Ligde normal sezondaki 13 maçını da kazanarak ilk yarıyı lider bitiren sarı-lacivertli ekip, ikinci yarının ilk maçında da sahadan galibiyetle ayrılmasını bildi.
Canik Belediyesi karşısında ilk periyotu 21-13 üstün geçen sarı-lacivertli ekip, devreyi de 41-32 önde bitirdi. Maçın 3. periyotunda da etkili oyununu sürdürerek rakibine 59-45'lik üstünlük kuran Fenerbahçe, karşılaşmadan 84-66 galip ayrıldı.