![Kim Demiş 90 60 90 Olacağız Diye! Fotoğraf Çektirmek İçin Fit Bir Vücuda Sahip Olmak Zorunda Değiliz!](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-11:00/Kim Demiş 90 60 90 Olacağız Diye! Fotoğraf Çektirmek İçin Fit Bir Vücuda Sahip Olmak Zorunda Değiliz!.jpg)
Instagram popülerleştiğinden beri, herkes kendini olduğundan farklı göstermeye, fotoşoplar yapmaya başladı. Bunun en büyük nedeni de göbekli bir fotoğrafınızı koyduğunuzda altına gelen özgüven düşürücü yorumlar... Ne kadar 'takmıyorum.' desek de içeride bir yerlerde ne yazık ki kafamıza takıyoruz. Bedenimizi olduğu gibi sevmemize bile izin vermiyorlar. Kilolar nedeniyle ortaya çıkan sağlık sorunlarından bahsetmiyoruz, o başka bir konu.
Bırakın da biz göbeğimizle mutlu kalalım! İşte bunu en güzel şekliyle ortaya koyan bir Instagram hesabı ile tanıştırmak istiyoruz sizleri...