![Sinop’ta 171 bin seçmen sandığa gidiyor](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-20:58/Sinop’ta 171 bin seçmen sandığa gidiyor.jpg)
Sinop genelinde kurulan 792 sandıkta 171 bin 700 seçmen, cumhurbaşkanı seçimi ve 28. dönem milletvekillerini belirlemek için sandıkların yolunu tuttu. Sinop, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne 2 milletvekili gönderecek.
Sinop genelinde kurulan 792 sandıkta 171 bin 700 seçmen, cumhurbaşkanı seçimi ve 28. dönem milletvekillerini belirlemek için sandıkların yolunu tuttu. Sinop, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne 2 milletvekili gönderecek.