![A Milli Erkek Voleybol Takımı Fransaya 3-0 Mağlup Oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-07:57/A Milli Erkek Voleybol Takımı Fransa'ya 3-0 Mağlup Oldu.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5585242bc164e23d6dbf5100/rev-1/w-600/h-297/f-jpg/s-37832860b96c198c6cccc86db27c1ec3363d9ab3.jpg)
Azerbaycan’ın başkenti Bakü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Bakü 2015 1. Avrupa Oyunları'nda A Milli Erkek Voleybol Takımı, Fransa'ya 3 -0 yenildi.
Bakü'deki Crystal Hall'da oynanan mücadelede Türkiye Milli Erkek Voleybol Takımı setleri 25-23, 25-19 ve 25-17 kaybederek salondan 3-0 mağlup ayrıldı.
Fransa, Polonya, Finlandiya, Azerbaycan ve Sırbistan'ın yer aldığı A Grubu'nda mücadele eden ay yıldızlı ekip 7 puanla ikinci sırada bulunuyor. A Milli Erkek Voleybol Takımı, Bakü2015 1. Avrupa Oyunları’ndaki sonuncu maçında 22 Haziran Pazartesi günü TSİ 18.00’de Azerbaycan ile karşılaşacak.
Cihan