![Tatlı Savaşları Başladı! Sosyal Medya Güllaç Sevenler ve Sevmeyenler Olarak İkiye Bölündü!](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-09:47/Tatlı Savaşları Başladı! Sosyal Medya Güllaç Sevenler ve Sevmeyenler Olarak İkiye Bölündü!.jpg)
Güllaç genelde Ramazan ayında aklımıza gelen geleneksel bir tatlımız. Tabii tatlı ne kadar gelenekselse tartışması da o kadar geleneksel hale geldi. Yine bu Ramazan ayında da timeline karıştı. Gülaççılar ve anti güllaççılar birbirine girdi.
Güllaç genelde Ramazan ayında aklımıza gelen geleneksel bir tatlımız. Tabii tatlı ne kadar gelenekselse tartışması da o kadar geleneksel hale geldi. Yine bu Ramazan ayında da timeline karıştı. Gülaççılar ve anti güllaççılar birbirine girdi.