![Nihal Yalçının Konuşması Sırasında Tamer Karadağlı Yaptığı Hareketlerle Tepki Çekti! İşte O Anlar...](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:05/Nihal Yalçın'ın Konuşması Sırasında Tamer Karadağlı Yaptığı Hareketlerle Tepki Çekti! İşte O Anlar....jpg)
58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı dikkat çeken anlar yaşandı. En iyi kadın oyuncu ödülünü alan Nihal Yalçın'ın konuşması esnasında Tamer Karadağlı'nın saatine bakarask sıkıldığını belli eden tavırlar göstermesi geceye damga vurdu. Karadağlı'nın dayanamayıp ödülü uzatması üzerine Yalçın 'Sus mu demek istediniz?' diyerek yanıt verdi. İşte Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında yaşananlar...
Nihal Yalçın'ın Konuşmasına Tamer Karadağlı'dan Şaşırtan Tepki
![Nihal Yalçın'ın Konuşmasına Tamer Karadağlı'dan Şaşırtan Tepki](https://img-s1.onedio.com/id-6161ff0c7e6540c43ca355f9/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-3ee512322cf28ec827b3125501956b52555c223a.jpg)
58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödülller sahiplerini buldu. Sunuculuğunu Şevval Sam ve Yekta Kopan'ın yaptığı gecede En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nün sahibi 'Kafes' filmindeki rolüyle Tarhan Karagöz, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi ise 'Zuhal' filmindeki rolüyle Nihal Yalçın oldu.
TAMER KARADAĞLI'NIN SIKILDIĞINI BELLİ EDEN TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ
Nihal Yalçın'ın En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldığı anlarda çok ilginç anlar yaşandı. Yalçın, ödülünü almadan hemen önce konuşmasını yaparken Çocuklar Duymasın dizisindeki 'Haluk' karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı'nın tavırları dikkat çekti. Karadağlı, Yalçın konuşma yaparken sık sık saatine bakarak ve çeşitli mimikler göstererek sıkıldığını açık açık belli etti.
Dayanamayıp Ödülü Uzattı
![Dayanamayıp Ödülü Uzattı](https://img-s1.onedio.com/id-6161ff034b23cda13c965a0a/rev-0/w-600/h-181/f-jpg/s-7554546ab11bcd02e507d73d7257f565e6bc5340.jpg)
Nihal Yalçın konuşmasında şunları söyledi:
'Zor zamanlardan geçiyoruz. Özellikle pandemi. Benim için çok kıymetliydi bu kadar uzun bir zaman sonra yaptığım işimin görülmesi, sektördeki bir sürü arkadaşımla yan yana olabilmek, sohbet edebilmek. Bu anlamda gerçekten çok keyifli hissediyorum. Çünkü ülkenin atmosferinde işinizi yapmak ve işiniz hakkında konuşmak bir lükse dönüşüyor. Burada olduğum için çok mutluyum. İşimi yapabildiğim için çok mutluyum. Ödüllendirildiğim için çok mutluyum. O yüzden tüm film ekibine çok teşekkür ediyorum. Biz gerçekten oldukça yoğun kadınla çektik filmi, işin her alanında. Bence o yüzde çok incelikli, çok keyifli bir iş çıktı. Yönetmenime bana bu rolü teslim ettiği için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Çok büyük keyifle çalıştım.'
Sus Mu Demek İstediniz
![Sus Mu Demek İstediniz](https://img-s1.onedio.com/id-6161ff111e37644c605844ee/rev-0/w-600/h-214/f-jpg/s-44e392f5aa9eee556b081662dcd75fa603209fcb.jpg)
Konuşmasının ekip arkadaşlarına teşekkür ettiği kısmında Karadağlı, dayanamayarak ödülü Nihal Yalçın'a uzattı. Seyircilerin alkışladığı o anlarda Yalçın ise şaşkınlığını gizleyemeyerek 'Kim verdi ödülü?' diye sordu. Daha sonrasında ise Karadağlı'ya dönerek 'Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?' ifadelerini kullandı. Tamer Karadağlı ise 'Ödülünüzle birlikte konuşun diye' yanıtını verdi.