Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle geleneksel bir anne olurdun! Sen çocuklarını, her gün bir yenisi çıkan çocuk büyütme yöntemlerine ayak uydurmaya çalışmadan, iç güdülerine göre büyütmek istiyorsun. Geçmişte çocuklarını, herhangi bir bilgiye ulaşamadan yetiştiren anneler gibi tamamen 'anne hislerinle' büyütmek istiyorsun. Çocuğunun iyi bir insan olması ve sağlıklı bir psikolojiyle büyümesi için nelerin gerektiğini biliyor, kendini ve çocuğunu bu konuda sıkmak istemiyorsun. Peki sen ilk çocuğunun kız mı olmasını istersin erkek mi? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsin.