Kimse savaş çıksın istemez, büyük yıkımlar gerçekleşsin istemez. Diyelim ki ülkeler savaşacak duruma geldi. Kim kazanır? Peki ya semtler ve şehirler? Uzaylılara karşı şansımız var mı?
Not: Gönlünüzden geçeni değil aklınızın ne dediğini soruyoruz :)
Kimse savaş çıksın istemez, büyük yıkımlar gerçekleşsin istemez. Diyelim ki ülkeler savaşacak duruma geldi. Kim kazanır? Peki ya semtler ve şehirler? Uzaylılara karşı şansımız var mı?
Not: Gönlünüzden geçeni değil aklınızın ne dediğini soruyoruz :)