![Çöpte Bulduğu Eti Tarihi Çok mu Geçmiş Diye Soran Teyze ve O Teyzeye Yardım Eden Güzel İnsanlar](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-00:10/Çöpte Bulduğu Eti 'Tarihi Çok mu Geçmiş' Diye Soran Teyze ve O Teyzeye Yardım Eden Güzel İnsanlar.jpg)
Durduk yere dertlendik... Yardım elini uzattığı insanlara bir yenisini ekleyen şarkıcı PAU, kaydettiği görüntülerle bizleri derin düşüncelere sevk etti. Daha önce de birçok insana yardım elini uzatan PAU, bu defa bir çöpte et bulan teyzeye yardım elini uzattı. O teyze, çöpte bulduğu etin tarihinin geçip geçmediğini soruyor... Tarihinin geçtiğini öğrenince de bir umutla 'Çok mu geçmiş' diyerek yeni bir soru daha soruyor...
Kapat